Відкрийте для себе комфорт та тепло! Нова пічка DS призначена для опалення приміщень площею до 50м2 та об’ємом 130м3.
В дверцята вмонтоване жаростійке скло, яке дозволяє спостерігати за процесом горіння холодними, зимовими вечорами. Керамічний шнур, проклеєний по периметру дверей, забезпечує герметичне закривання печі.
Патрубок піддувала знаходиться під топкою, а регулятор винесений на передню стінку, під дверцята.
Містка топка, з розмірами 650х420мм, та товщиною металу в 6мм, дозволяє працювати до 7 годин без дозавантаження паливом.
Поєднує в собі приголомшливу зовнішність і величезну потужність, виконана в стилі хай-тек, з просторою основою для зберігання дров.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Спецпромэнерго-1 |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 60 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Наличие стекла в дверце | Да |
| Площадь обогрева | 50 кв.м |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи | Любое |
| Состояние | Новое |
| Толщина материала топки | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 100 ₴





