Канадська піч типу "Булер'ян" від заводу "termoS" ПК-07

Опалювальні конвекційні печі на дровах "termoS" - краща пропозиція в Україні в співвідношенні "ціна-якість"!
Дана модель здатна нагріти до 100 кубічних метрів приміщень різних призначень. Канадська опалювальна піч "termoS" - піч високої якості з відмінною жаростійкістю. Піч пофарбована термостійкою фарбою, яка витримує температуру до 500 градусів за Цельсієм, що не дозволяє псуватися зовнішнім виглядом печі і максимально подовжує термін її роботи!
Основні переваги печі типу булер'ян "termoS":
Піч вже укомплектована підставкою (ніжками)
Висока якість зварних швів
Піч пофарбована жаростійкої фарбою, яка не псується при експлуатації
Висока якість гнуття труб
Краща ціна в порівнянні з аналогічними печами
Безкоштовна доставка до дверей - Бонус від нашої компанії!
Глибока завантаження дров від 40 до 92 см
Тривалий термін експлуатації
Купуйте канадську піч "termoS" у нашому магазині та отримайте потрійну вигоду
- Безкоштовна доставка до дверей
- Ніжки (підставка) вже в комплекті
- Знижка на димар - 25%



Не підходить дана модель? Ви можете подивитися печі іншої потужності та комплектації відвідавши наш каталог!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 62 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Опалювальний об'єм | 100 м3 |
| Довжина дров | 400 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Підставка під піч | в комлекті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 475 ₴









