Канадська піч типу "Булер'ян" від заводу "termoS" ПК-111

Отопительные конвекционные печи на дровах "termoS" - лучшее предложение в Украине в соотношении "цена-качество"!
Данная модель способна отопить до 300 кубических метров помещений различных назначений. Канадская отопительная печь "termoS" - печь высокого качества с отличной жаростойкостью. Печь окрашена термостойкой краской, которая выдерживает температуру до 500 градусов по Цельсию, что не позволяет портиться внешнему виду печи и максимально продлевает срок ее работы!
Основные преимущества печи типа булерьян "termoS":
Печь уже укомплектована подставкой (ножками)
Высокое качество сварных швов
Піч пофарбована жаростійкої фарбою, яка не псується при експлуатації
Висока якість гнуття труб
Краща ціна в порівнянні з аналогічними печами
Безкоштовна доставка до дверей - Бонус від нашої компанії!
Глибока завантаження дров від 40 до 92 см
Тривалий термін експлуатації
Купуйте канадську піч "termoS" у нашому магазині та отримайте потрійну вигоду
- Безкоштовна доставка до дверей
- Ніжки (підставка) вже в комплекті
- Знижка на димар - 25%



Не підходить дана модель? Ви можете подивитися печі іншої потужності та комплектації відвідавши наш каталог!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Вага | 108 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Опалювальний об'єм | 300 м3 |
| Довжина дров | 620 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Підставка під піч | в комлекті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 12 850 ₴









