Бойлер-буржуйка "Титан — душ" з неіржавкої сталі на 80 л зі змішувачем
11 700 ₴
- Немає в наявності
- +380 (97) 537-52-62Менеджер (Киевстар)
- +380 (44) 333-75-04
Бойлер-буржуйка "Титан — душ" з неіржавкої сталі на 80 л зі змішувачем


Водонагрівачі на дровах (дружні водогрівні колонки) являють собою пристосування для швидкого та зручного нагрівання води. Застосовуються водогрейні колонки зазвичай у побутових умовах, наприклад, на дачі або в лазні, проте сфера застосування подібних колонок досить широка. Водонагрівачі на дровах можуть працювати на будь-якому твердому паливі, крім кам'яного вугілля.
Головні переваги таких дров'яних водонагрівачів, які вже говорять о тому, що це чудовий вибір для покупки, полягають в таких показниках, а саме:
Можливість під'єднання будь-якого змішувача на сам бойлер
Універсальність в вибору палива (крім кам'яного вугілля)
велика и зручна завантажувальна камера
можливість під'єднання ТЕНа (додаткова опція)
повна автономність — де б колонка на дровах не була, вона працюватиме
низька ціна
висока якість, тривалий термін експлуатації
Схема бойлера

Не підходить ця модель чи потрібен тільки бак чи топка? Перейдіть у каталог і виберіть те, що Вам підходить найбільше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Старобільський машинобудівний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Наливна |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1540 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Діаметр димоходу | 102 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кран | Так |
| Розпал пальника | Ручний |
| Душова лійка | Так |
- Ціна: 11 700 ₴











