Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 133 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Пелети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1226 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Камінний набір | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | Немає |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Немає |
| Камені для печі | Немає |
| Кошик для каменів | Немає |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Немає |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Облицювальний матеріал | метал |
| Оздоблення печі | без оздоблення |
| Парогенератор | Немає |
| Площа обігріву | 90 |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Розташування | окремо стоїть |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З високою тепломкістю |
| Тип | опалювальні |
| Тип конструкції | зварна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 842 ₴










