Піч булер'ян 100 - 200 м3 Опалювальна піч конвекційного типу
8 500 ₴
- В наявності
+380 (50) 144-24-17
Менеджер (Vodafone)
- +380 (97) 537-52-62Менеджер (Киевстар)
- +380 (44) 333-75-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конвекційна опалювально-варочна піч довготривалого горіння.
Працює за принципом печей булер’янів та розрахована на до 200 метрів кубічних. Підходить для невеликих будинків до 70 м2 та майстерень, СТО до 100 м2.
Є місце для приготування їжі.
Довжина топки 60 см.
Об’єм топки 73 л.
ДхШхВ - 850х450х550 мм.
Відправка Делівері або Новою поштою по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 60 кг |
| Загальна висота | 55 мм |
| Загальна ширина | 46 мм |
| Загальна довжина | 850 мм |
| Основні | |
| Виробник | Новаслав |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм опалювального приміщення | 200 м3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Види твердого палива | Деревний сміття, Кора, Брикети, Дрова |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вид пального | Тверде |
| Стан | Нове |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Матеріал топки | Сталь |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴








