Труба сендвіч неірж 0.8 мм AISI 304 RAL мат
1 297 ₴
- Під замовлення
Відправка з 30 квітня 2026- +380 (97) 537-52-62Менеджер (Киевстар)
- +380 (44) 333-75-04

Опис хочеться почати з того, що багато хто заощаджує на димоході та самому монтажі, задовольняючись своєю вдалою покупкою: наприклад, твердопаливним котлом, вважаючи, що на іншому можна не витрачатися, забуваючи про важливість безпосередньо димоходу та його встановлення.
Якісний димохід це:
- Наявність постійної та достатньої тяги;
- Надійність і краса матеріалів;
- Безпека та довговічність
- Гарантія від виробника
- Конкурентна ціна
За своїм бажанням ви можете вибрати товщину сталі, починаючи з 0,5 мм. Діаметр від 100 мм і вище. Неіржавка або оцинковка. Одностінну або двостінну (сендвіч). Три рівні якості неіржавкої сталі за стандартом AISI. Усі необхідні комплектуючі. Для естетів є полімер: глянець/мат.
Виконуємо замовлення та монтажі будь-якої складності з індивідуальним підходом, до кожного клієнта, під ключ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TverdoTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Діаметр В/Н | 100/170 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
- Ціна: 1 297 ₴









